Varenummer 22237 Kategori

RAMMEMULIGHEDER

Male

TR 1.3

kr.32.999,00

Rammegeometri

CT-TR1.SERIES-MAN
Stelstørrelsesmlxl
Rytterhøjde165-176CM174-185CM183-195CM190-205CM
1Toprørslængde595600610625
2Reach398.5401415428
3Stack642651656665
4Stand over – højde836865882903
5Hjulafstand1158116411811197
6Kronrørslængde145155160170
7Kronrørsvinkel68.5°68.5°68.5°68.5°
8Saddelrørsvinkel73.5°73.5°73.5°73.5°
9Saddelrørslængde470520560600
10Kædestagslængde487487487487
11Krankbokshøjde60606060
Vægt28.3 kg28.3 kg28.3 kg28.3 kg

USB-C charging on the go

Selle Italia S5 Superflow saddle for pure comfort

Comfortable handlebar with Shimano display

Shimano EP600 Powered

NÅR DU KØBER EN BESV EL-CYKEL

BESV er et internationalt firma, som fremstiller og sælger højkvalitets el-cykler med unikt og stylet design, avanceret software teknologi og innovation. For at opnå den højest mulige præcision og kvalitet, har vi udviklet vores eget testudstyr og omfattende verificeringsprocedurer- og systemer for at sikre, at kvaliteten af vores produkter er af lige så høj kvalitet som designet er smukt. BESV er en del af Darfon, som er en førende specialist indenfor miljøvenlig teknologi, der leverer innovativt IT-periferiudstyr, passive komponenter og grønne energiløsninger. Darfon er et datterselskab til BenQ Group som består af mere end 16 virksomheder, der tilsammen udgør det største tech-firma i Taiwan. Med over 10.000 ansatte, er Darfon en stor aktør og har en bred viden om batteri-teknologien på el-cykelområdet.

Hvorfor vælge BESV?

Det er en virksomhed i absolut verdensklasse med høje service- og kvalitetsstandarder.
2 års garanti på elektriske komponenter (Motor, Batteri, Display etc).
Smukt design!

Der er adskillige tilgængelige forhandlere og servicepunkter. Men vi fortsætter naturligvis med at rekruttere endnu flere forhandlere og servicepunkter i forskellige lande.

Ring venligst til din lokale forhandler for at høre om åbningstider, før du besøger butikken.

Find forhandler

Der er kun én måde at finde af det på. Brug vores specielle Cykelguidevælger som vil hjælpe dig med at vælge den rette model.

Compare

Thanks for your registration!

You’ll receive our first e-mail within minutes to confirm your newsletter registration.