Varenummer 22259 Kategorier ,

TRS Urban 1.3

kr.40.999,00

Rammegeometri

TRS-AND-TRS-URBAN-MODELS
Stelstørrelsesml
Rytterhøjde165-175CM174-187CM185-195CM
1Toprørslængde599621657.5
2Reach420440475
3Stack612613612
4Stand over – højde836841844
5Hjulafstand121812401278
6Kronrørslængde120125130
7Kronrørsvinkel65°65°65°
8Saddelrørsvinkel70°70°70°
9Saddelrørslængde425460490
10Kædestagslængde465465465
11Krankbokshøjde151515
Vægt27.6 kg27.6 kg27.6 kg

Fully integrated batttery and USB-C charging on the go

Shimano EP6 powered to get you where you want to go

Shimano  EP6 with 85Nm of torque

Complete Shimano Deore drivetrain

NÅR DU KØBER EN BESV EL-CYKEL

BESV er et internationalt firma, som fremstiller og sælger højkvalitets el-cykler med unikt og stylet design, avanceret software teknologi og innovation. For at opnå den højest mulige præcision og kvalitet, har vi udviklet vores eget testudstyr og omfattende verificeringsprocedurer- og systemer for at sikre, at kvaliteten af vores produkter er af lige så høj kvalitet som designet er smukt. BESV er en del af Darfon, som er en førende specialist indenfor miljøvenlig teknologi, der leverer innovativt IT-periferiudstyr, passive komponenter og grønne energiløsninger. Darfon er et datterselskab til BenQ Group som består af mere end 16 virksomheder, der tilsammen udgør det største tech-firma i Taiwan. Med over 10.000 ansatte, er Darfon en stor aktør og har en bred viden om batteri-teknologien på el-cykelområdet.

Hvorfor vælge BESV?

Det er en virksomhed i absolut verdensklasse med høje service- og kvalitetsstandarder.
2 års garanti på elektriske komponenter (Motor, Batteri, Display etc).
Smukt design!

Der er adskillige tilgængelige forhandlere og servicepunkter. Men vi fortsætter naturligvis med at rekruttere endnu flere forhandlere og servicepunkter i forskellige lande.

Ring venligst til din lokale forhandler for at høre om åbningstider, før du besøger butikken.

Find forhandler

Der er kun én måde at finde af det på. Brug vores specielle Cykelguidevælger som vil hjælpe dig med at vælge den rette model.

Compare

Thanks for your registration!

You’ll receive our first e-mail within minutes to confirm your newsletter registration.