SKU N/A Category

FRAMEVARIANTEN

Male

CT 1.3

3.699,00

Framegeometrie

city e-bike CT 1.1|BESV
Frame maatmlxl
Lengte bestuurder174-185cm183-195cm190-205cm
1Lengte bovenbuis600610625
2Framebereik401415428
3Stack651656665
4Bovenbuis hoogte865882903
5Wielbasis116411811197
6Stuurbuis lengte155160170
7Stuurbuis hoek 68.568.568.5
8Zadelbuis hoek73.573.573.5
9Zadelbuis lengte520560600
10Lengte achtervork487487487
11Hoogte bottom bracket606060
Gewicht31.55kg30kg30kg

GEAVANCEERD KABELBEHEER

De BESV CT 1.3 maakt gebruik van geavanceerd kabelbeheer om een mooie afwerking van de kabels te realiseren.

SHIMANO DISPLAY

De SHIMANO STEPS E6100 draadloze fietscomputer heeft een groot, makkelijk leesbaar beeldscherm en communiceert draadloos met externe applicaties zoals Shimano E-TUBE PROJECT.

SNEL OPLADEN

De BESV CT 1.3 biedt ‘smart’ laadmogelijkheden met onze eigen, unieke laders.

GEÏNTEGREERDE ACCU

Darfon 630Wh, geïntegreerde accu met Smart 5.6-4A lader, goedgekeurd voor het “Shimano Service Programma”.

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare