SKU 22235 Category

FRAMEVARIANTEN

Male

TR 1.2

3.999,00

Framegeometrie

CT-TR1.SERIES-MAN
Frame maatsmlxl
Lengte bestuurder165-176CM174-185CM183-195CM190-205CM
1Lengte bovenbuis595600610625
2Framebereik398.5401415428
3Stack642651656665
4Bovenbuis hoogte836865882903
5Wielbasis1158116411811197
6Stuurbuis lengte145155160170
7Stuurbuis hoek 68.5°68.5°68.5°68.5°
8Zadelbuis hoek73.5°73.5°73.5°73.5°
9Zadelbuis lengte470520560600
10Lengte achtervork487487487487
11Hoogte bottom bracket60606060
Gewicht27.4 kg27.4 kg27.4 kg27.4 kg

Lezyne eBike Lighting

Powerful Shimano EP600 motor

With a simple and compact menu, this Shimano cycle computer provides a clear display that illustrates the various functions of the SHIMANO STEPS E-BIKE system. The device also acts as an assist switch, allowing the rider to adjust the level of assist up or down with large, easy to find buttons

The Microshift XLE rear derailleur features top quality and a durable metal construction

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare

Bedankt voor je interesse in BESV.

Je zult binnen enkele minuten een e-mail krijgen om je keuze te bevestigen