SKU 22240 Category

FRAMEVARIANTEN

Female

TR 2.1 LS

3.249,00

Framegeometrie

CT-TR2.SERIES-LADY
Frame maatsml
Lengte bestuurder160-175CM170-185CM180-195CM
1Lengte bovenbuis590590610
2Framebereik388388407
3Stack659659661
4Bovenbuis hoogte408408408
5Wielbasis114411441158
6Stuurbuis lengte190190190
7Stuurbuis hoek 69°69°69.5°
8Zadelbuis hoek73°73°73°
9Zadelbuis lengte450500550
10Lengte achtervork485485485
11Hoogte bottom bracket656565
Gewicht27.1 kg27.1 kg27.1 kg

Integrated battery

Easily adjustable handlebar

Lezyne eBike Lighting

The Microshift MarvoLT rear derailleurs are designed for trekking use. The durable, well finished construction stands up to a lifetime of abuse.

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare

Bedankt voor je interesse in BESV.

Je zult binnen enkele minuten een e-mail krijgen om je keuze te bevestigen