SKU N/A Category

TR LE LS

2.199,00

Framegeometrie

e-mtb TRX 1.3 LS|BESV
Frame maatsml
Lengte bestuurder164-175cm175-188cm187-198cm
1Lengte bovenbuis610620630
2Framebereik410425.5432.8
3Stack652656665
4Bovenbuis hoogte542534534
5Wielbasis117411901202
6Stuurbuis lengte155160170
7Stuurbuis hoek 68.568.568.5
8Zadelbuis hoek73.5 73.573.5
9Zadelbuis lengte470520560
10Lengte achtervork487487487
11Hoogte bottom bracket606060
Gewicht27.45kg27.45kg27.45kg

ONZE LIMITED EDITION TREKKINGFIETSEN ZIJN KLAAR VOOR HET AVONTUUR

Met de achterdrager en fietstassen kun u alles meenemen voor een dag vol avontuur.

EINDELOOS FIESTEN, ZONDER ZORGEN

De Darfon 504Wh accu is uitgerust voor lange afstanden.

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare