SKU 22259 Categorieën ,

TRS Urban 1.3

4.799,00

Framegeometrie

TRS-AND-TRS-URBAN-MODELS
Frame maatsml
Lengte bestuurder165-175CM174-187CM185-195CM
1Lengte bovenbuis599621657.5
2Framebereik420440475
3Stack612613612
4Bovenbuis hoogte836841844
5Wielbasis121812401278
6Stuurbuis lengte120125130
7Stuurbuis hoek 65°65°65°
8Zadelbuis hoek70°70°70°
9Zadelbuis lengte425460490
10Lengte achtervork465465465
11Hoogte bottom bracket151515
Gewicht27.6 kg27.6 kg27.6 kg

Fully integrated batttery and USB-C charging on the go

Shimano EP6 powered to get you where you want to go

Shimano  EP6 with 85Nm of torque

Complete Shimano Deore drivetrain

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare

Bedankt voor je interesse in BESV.

Je zult binnen enkele minuten een e-mail krijgen om je keuze te bevestigen