SKU N/A Categorieën ,

FRAMEVARIANTEN

Female

TRX 1.5 LS

3.499,00

Framegeometrie

Frame maatxssm
Lengte bestuurder150-165cm164-175cm175-188cm
1Lengte bovenbuis595610620
2Framebereik398.5410425.5
3Stack642652656
4Bovenbuis hoogte542542534
5Wielbasis115811741190
6Stuurbuis lengte145155160
7Stuurbuis hoek 68.568.568.5
8Zadelbuis hoek73.573.573.5
9Zadelbuis lengte430470520
10Lengte achtervork487487487
11Hoogte bottom bracket606060
Gewicht23.75kg23.75kg23.75kg

GEAVANCEERD KABELBEHEER

De BESV TRX Urban 1.1 /1.3 maakt gebruik van geavanceerd kabelbeheer voor een mooie afwerking van deze elektrische mountainbike.

SNEL OPLADEN

De BESV CT 1.3 biedt ‘smart’ laadmogelijkheden met onze eigen, unieke laders.

SHIMANO MOTOR

De krachtige SHIMANO EP8 motor levert tot 85Nm koppel voor elke situatie die u zich kunt indenken. De veelzijdige EP8 middenmotor past perfect bij de premium kwaliteit van BESV e-bikes.

SHIMANO DISPLAY

Alle nuttige informatie zichtbaar voor u.

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare