SKU N/A Category

FRAMEVARIANTEN

Female

TRX URBAN 1.1 LS

4.099,00

Framegeometrie

Frame maatxssml
Lengte bestuurder150-165cm164-175cm175-188cm187-198cm
1Lengte bovenbuis595610620630
2Framebereik398.5410425.5432.8
3Stack642652656665
4Bovenbuis hoogte542542534534
5Wielbasis1158117411901202
6Stuurbuis lengte145155160170
7Stuurbuis hoek 68.568.568.568.5
8Zadelbuis hoek73.573.573.573.5
9Zadelbuis lengte430470520560
10Lengte achtervork487487487487
11Hoogte bottom bracket60606060
Gewicht27.40kg27.40kg27.40kg27.40kg

RACKTIME SNAP IT PLATFORM

De TRX Urban 1.1 Low Step heeft spatborden en een dragersysteem voor racktime, voor een van de beste allround fietservaringen die er is.

GEAVANCEERD KABELBEHEER

De BESV TRX Urban 1.1 maakt gebruik van geavanceerd kabelbeheer voor een mooie afwerking van deze elektrische mountainbike.

FRAME BESCHERMING

Battle armor!

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare