SKU N/A Category

FRAMEVARIANTEN

Male

TRX URBAN 1.1

4.099,00

Framegeometrie

TRX |BESV
Frame maatsml
Lengte bestuurder163-176cm174-188cm185-197cm
1Lengte bovenbuis627644670
2Framebereik420435460
3Stack639644648
4Bovenbuis hoogte813828835
5Wielbasis116411801207
6Stuurbuis lengte120125130
7Stuurbuis hoek 68.568.568.5
8Zadelbuis hoek727272
9Zadelbuis lengte425460490
10Lengte achtervork460460460
11Hoogte bottom bracket50.750.750.7
Gewicht27.20kg27.20kg27.20kg

USB-C LADER GEÏNTEGREERD IN FRAME

Met de geïntegreerde USB-C oplaadpoort kunt u uw telefoon of een ander compatibel apparaat ter plekke opladen!

RACKTIME SNAP IT PLATFORM

De TRX Urban 1.1 heeft spatborden en een dragersysteem voor racktime, voor een van de beste allround fietservaringen die er is.

GEAVANCEERD KABELBEHEER

De BESV TRX Urban 1.1 maakt gebruik van geavanceerd kabelbeheer voor een mooie afwerking van deze elektrische mountainbike.

FRAME BESCHERMING

Battle armor!

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare