Besv Premium E-Bike

TR 1.3

Z našej túžby vytvoriť pohodlné bicykel, ktorý je vhodný pre dlhé vzdialenosti aj každodenné cestovanie, sme vyvinuli BESV TR 1.3. S batériou s kapacitou až 630 Wh a ekonomickým a tichým motorom Shimano E6100 môžete ísť kamkoľvek chcete. Bicykel je vybavený praktickým USB nabíjacím bodom na vrchu rámu. Napríklad, môžete si s týmto nabíjať telefón. Užitočné, ak ho chcete použiť ako navigačný systém počas svojej cyklistickej dobrodružstva! Vďaka pevnému zadnému nosiču Rack time si môžete tiež vziať so sebou všetky svoje batožiny.

Ahoj integrovaný USB nabíjací bod v ráme

Nabíjajte svoj telefón na cestách? Mysleli sme si, že to musí byť možné. Zručne!

Premium Shimano Deore systém prestavby

Prepínať medzi 10 prevodmi hladšie ako kedykoľvek predtým s vysoko kvalitným systémom prestavby Shimano Deore.

CENA

3.499,00

POPIS

Z našej túžby vytvoriť pohodlné bicykel, ktorý je vhodný pre dlhé vzdialenosti aj každodenné cestovanie, sme vyvinuli BESV TR 1.3. S batériou s kapacitou až 630 Wh a ekonomickým a tichým motorom Shimano E6100 môžete ísť kamkoľvek chcete. Bicykel je vybavený praktickým USB nabíjacím bodom na vrchu rámu. Napríklad, môžete si s týmto nabíjať telefón. Užitočné, ak ho chcete použiť ako navigačný systém počas svojej cyklistickej dobrodružstva! Vďaka pevnému zadnému nosiču Rack time si môžete tiež vziať so sebou všetky svoje batožiny.

Ahoj integrovaný USB nabíjací bod v ráme

Nabíjajte svoj telefón na cestách? Mysleli sme si, že to musí byť možné. Zručne!

Premium Shimano Deore systém prestavby

Prepínať medzi 10 prevodmi hladšie ako kedykoľvek predtým s vysoko kvalitným systémom prestavby Shimano Deore.

    • Kapacita batérie 630 Wh
    • Premium Shimano Deore 10 systém prestavovania
    • USB nabíjací bod v ráme

specifikácie

Sizes Man: M (52cm) / L (56cm) / XL (60cm)
Color(s) Dark onyx blue
Frame BESV premium alloy frame with down tube for integrated Darfon battery, with USB charging port and sattelite swich, Shimano center-motor with protection cover, 1.5″ head tube, post disc mount, cold-forged dropout with modular hangers
Drive Unit Shimano E-6100 center-motor, 250W rated power, 60Nm of torque, 25km/h maximum assist
Battery Darfon 630Wh, integrated battery, approved for “Shimano Service Program”, with Smart 5.6-4A charger
Display Shimano SC-E5000 side mounted LCD display with switch
Fork RST Volant-15, Remote lockout, Coil damping, tapered alloy steerer, travel 80mm, Thru-axle
Crankset Samox for Shimano Steps, 38T chainring
Bottom Bracket Shimano, integrated in motor
Pedals Wellgo pedals with reflectors
Rear Derailleur Shimano Deore 10 speed
Shifters Shimano Deore 10 speed
Cassette Shimano Deore 10 speed, 11-42T
Chain KMC e10Sport, with Quick-Link
Wheelset Disc brake front hub, Shimano HB-MT400B rear hub, for Center Lock disc brakes, CN streight stainless steel spokes, SR J23ZK 700c multichamber alloy rims for disc brakes with 36H
Tires Maxxis Metropass, 700x50c, Silkworm, 60 TPI wire bread with puncture protection, with reflective stripe
Brakeset Hydraulic disc brake set, with 180mm front and rear rotors
Brake Levers Hydraulic disc brake set, 3-finger lever
Headset Acros, AZX-581, 1.5″ headset, angular contact bearings, integrated cable routing
Handlebar Alloy City-Trekking riser bar, 6066 alloy, 40mm riser, sweep: 20 degree up, 31.8mm clamp, width in man version: S/M: 700mm, L/XL: 720mm
Stem 3D Forged alloy Trekking stem, SP-Connect mount, 20 degree uprise, 31.8mm clamp, integrated cable routing, width in man version: S/M: 90mm, L/XL: 110mm / width and 90mm width in lady version
Grips Comfortable gel grips with padding
Saddle Selle Italia S5 Superflow
Seat post Alloy 6066 micro-adjust, 31.6mm diameter, 3.7mm offset
Fenders Alloy extruded fenders, front & rear 3/4 length, stainless steel hardware
Headlight Lezyne eBike Mini E65, 6-12v, 65 lux, with reflector
Taillight Herrmans H-Cargo, 6-12v, with reflector
Rear Carrier Tubular aluminium carrier, with Snap-IT platform and spring clamp, H-Cargo rear light mount
Accessories Adjustable kickstand, Chainguard
Bike weight 28.20 kg
Permissable weight 140kg

Specifikácie sú podliehajú chybám..

GEOMETRIA

mlxl
Rider Height174-185cmv183-195cm190-205cm
1. Top Tube Length600610625
2. Frame Reach401415428
3. Zásobník651656665
4. Stand over height865882903
5. Wheel Base116411811197
6. Head Tube Length155160170
7. Head Tube Angle68.568.568.5
8. Seat Tube Angle73.573.573.5
9. Seat Tube Length520560600
10. Chainstay Length487487487
11. BB Drop606060