Varenummer Ikke mulig Kategori

RAMMEMULIGHEDER

Female

TRX URBAN 1.1 LS

DKK34.999,00

Rammegeometri

Stelstørrelsexssml
Rytterhøjde150-165cm164-175cm175-188cm187-198cm
1Toprørslængde595610620630
2Reach398.5410425.5432.8
3Stack642652656665
4Stand over – højde542542534534
5Hjulafstand1158117411901202
6Kronrørslængde145155160170
7Kronrørsvinkel68.568.568.568.5
8Saddelrørsvinkel73.573.573.573.5
9Saddelrørslængde430470520560
10Kædestagslængde487487487487
11Krankbokshøjde60606060
Vægt27.40kg27.40kg27.40kg27.40kg

RACKTIME SNAP-IT BAGAGEBÆRER

TRX URBAN 1.1 LS er udstyret med skærme og Racktime Snap-it bagagebærer så du får den bedste allround oplevelse på cyklen.

Avanceret kabelføring

TRX URBAN 1.1 LS ruger avanceret kabelstyring til en smuk finish på denne elektriske mountainbike.

NÅR DU KØBER EN BESV EL-CYKEL

BESV er et internationalt firma, som fremstiller og sælger højkvalitets el-cykler med unikt og stylet design, avanceret software teknologi og innovation. For at opnå den højest mulige præcision og kvalitet, har vi udviklet vores eget testudstyr og omfattende verificeringsprocedurer- og systemer for at sikre, at kvaliteten af vores produkter er af lige så høj kvalitet som designet er smukt. BESV er en del af Darfon, som er en førende specialist indenfor miljøvenlig teknologi, der leverer innovativt IT-periferiudstyr, passive komponenter og grønne energiløsninger. Darfon er et datterselskab til BenQ Group som består af mere end 16 virksomheder, der tilsammen udgør det største tech-firma i Taiwan. Med over 10.000 ansatte, er Darfon en stor aktør og har en bred viden om batteri-teknologien på el-cykelområdet.

Hvorfor vælge BESV?

Det er en virksomhed i absolut verdensklasse med høje service- og kvalitetsstandarder.
2 års garanti på elektriske komponenter (Motor, Batteri, Display etc).
Smukt design!

Der er adskillige tilgængelige forhandlere og servicepunkter. Men vi fortsætter naturligvis med at rekruttere endnu flere forhandlere og servicepunkter i forskellige lande.

Ring venligst til din lokale forhandler for at høre om åbningstider, før du besøger butikken.

Find forhandler

Der er kun én måde at finde af det på. Brug vores specielle Cykelguidevælger som vil hjælpe dig med at vælge den rette model.

Compare