BESV PREMIUM E-BIKE

TRS 1.3

De BESV TRS 1.3 is een van onze dual-Suspension eMTB’s. Dit model stuurt je met gemak en hoge precisie over de meest uitdagende trails. Met een veerweg van 150 mm achter en 160 mm voor in combinatie met een grote accu en sterke motor maken van dit model een serieuze partner voor het zwaardere off-road werk. Voorzien van de Shimano EP8 met 85 Nm koppel, 630 Wh accu, Suntour Durolux en Edge met 11 versnellingen, dropper post met bediening op het stuur, Maxxis Minion DHF banden en 203 mm hydraulische schijfremmen voor en achter zodat je de fiets snel af kunt remmen als het nodig is. De e-bike die overal om heen kan, maar waar jij niet omheen kunt.

MAAT

S (42.5cm)| M (46cm)| L (49cm)

KLEUR

Rock grey with night black

PRIJS

4.999,00

VERING

160MM

ACCU

630WH

BANDEN

29"x2.6"

BESCHRIJVING

De BESV TRS 1.3 is een van onze dual-Suspension eMTB’s. Dit model stuurt je met gemak en hoge precisie over de meest uitdagende trails. Met een veerweg van 150 mm achter en 160 mm voor in combinatie met een grote accu en sterke motor maken van dit model een serieuze partner voor het zwaardere off-road werk. Voorzien van de Shimano EP8 met 85 Nm koppel, 630 Wh accu, Suntour Durolux en Edge met 11 versnellingen, dropper post met bediening op het stuur, Maxxis Minion DHF banden en 203 mm hydraulische schijfremmen voor en achter zodat je de fiets snel af kunt remmen als het nodig is. De e-bike die overal om heen kan, maar waar jij niet omheen kunt.

    • Krachtige en lichte Shimano EP801 motor met 85Nm koppel en een 630Wh accu voor lange afstanden
    • Luchtvering van de Suntour Durolux en Edge serie
    • Shimano Deore 11-speed versnelling

SPECIFICATIES

FRAMESET

FRAME

Full-suspension BESV TRS Series alloy frame, Shimano Steps and internal battery compatible

KLEUR(EN)

Rock grey with night black

MATEN

S (42.5cm)| M (46cm)| L (49cm)

VOORVORK

SR Suntour Durlox36, 36mm stanchions, Air damping, 1.1/8"-1.8" tapered alloy steerer, travel 160mm

ACHTERDEMPER

SR Suntour Edge LOR8, 230x65, air spring, 160mm rear wheel travel

AANDRIJFLIJN

MOTOR

Shimano EP801 center-motor, 250W rated power, 85Nm of torque, 25km/h maximum assist

ACCU

630 Wh integrated Lithium Ion battery, approved for Shimano Service Program, with Smart 4-5.6A charger

DISPLAY

Shimano SC-E5003, left hand mounted, with LCD display

DERAILLEUR

Shimano Deore RD-M5100, 11 speed

CASSETTE

Shimano Deore CS-M5100, 11 speed, 11-51T

KETTING

KMC e11Turbo, with Quick-Link

CRANKSET

Samox for Shimano Steps, 34T chainring

TRAPAS

Shimano, integrated in motor

REM SET

Shimano MT420, 4-piston hydraulic disc, with 203mm front and rear rotors

REMHENDELS

Shimano MT4100, 2 finger lever

COCKPIT

STUUR

E-MTB reis bar, 6066 alloy, 15mm rise, sweep: 7 degree back, 35mm clamp

STEM

E-MTB 3D Forged alloy stem, 35mm clamp, for internal cable routing

BALHOOFD

Acros, AZX-581, 1.8" headset, angular contact bearings, integrated cable routing

HANDVATTEN

E-MTB gel grips with padding and BESV clamp

SHIFTERS

Shimano Deore SL-M5100, 11 speed

ZADEL

Selle Italia Model-X Superflow eBike

ZADELPEN

Kind Shock e20i dropper post with remote lever, 30.9mm diameter, 0mm offset

PEDALEN

Wellgo, alloy body, ball bearings

WIELEN

WIEL SET

Formula CL-811 front hub, Formula CL-3248 rear hub, Boost hubs spacing, WTB STi30 29" multichamber alloy rims 32H

BANDEN

Maxxis Minion DHF / Minion DHR II, 29"x2.6", Normal Compound, EXO, Tubeless, 60 TPI foldable, Tanwall sides

GEWICHT

GEWICHT IN KG

25.9 kg

MAXIMAAL TOEGESTAAN GEWICHT

120kg

Specificaties zijn onder fouten voorbehouden.

ONTDEK DE EIGENSCHAPPEN

GEOMETRIE

sml
Lengte bestuurder165-175CM174-187CM185-195CM
1. Lengte bovenbuis599621657.5
2. Frame Reach420440475
3. Stapelen612613612
4. Bovenbuis hoogte836841844
5. Wielbasis121812401278
6. Bovenbuis hoogte120125130
7. Stuurbuis hoek65°65°65°
8. Zadelbuis hoek70°70°70°
9. Zadelbuis lengte425460490
10. Lengte achtervork465465465
11. Hoogte bottom bracket151515

WELKE MAAT HEB IK NODIG

Downloads

NAME TYPE DATE FILE
SPECIFICATION SHEET PDF 16/12/2022
BATTERY PDF 14/02/2023
BRAKESET PDF 07/02/2023
CHARGER PDF 07/02/2023
DERAILLEUR PDF 07/02/2023
DRIVE UNIT PDF 07/02/2023
DROPPER POST PDF 07/02/2023
FORK PDF 07/02/2023
USER MANUAL PDF 07/02/2023