Besv Premium E-Bike

TRX 1.1 LS

BESV TRX 1.1 LS s nízkym rámom s nízkym vstupom je absolútnou bestiou, pokiaľ ide o dobytie najintenzívnejších trás. Tento vrcholový hardtail eMTB má všetko, čo by ste mohli chcieť. Motor Shimano EP6 s krútiacim momentom 85 Nm, vynikajúce hydraulické kotúčové brzdy Shimano (MT420/MT410) a batéria s kapacitou 720 Wh, ktorá vám ponúka vynikajúci dojazd. S inteligentným systémom nabíjania BESV je batéria rýchlo nabitá na plnú kapacitu, takže môžete pokračovať vo svojej off-roadovej dobrodružstve. Ak hľadáte najlepší elektrický hardtail horský bicykel, vsaďte na BESV TRX 1.1 LS!

SIZE

XS (43cm)| S (47cm)| M (52cm)| L (56cm)

Farba

Trail khaki with night black

CENA

3.899,00

FRAME OPTIONS

Female

MATERIÁL

ALUMINIUM ALLOY 6061

PODVES

120mm

BATÉRIA

720WH

PNEUMATIKY

9"x2.4"

POPIS

BESV TRX 1.1 LS s nízkym rámom s nízkym vstupom je absolútnou bestiou, pokiaľ ide o dobytie najintenzívnejších trás. Tento vrcholový hardtail eMTB má všetko, čo by ste mohli chcieť. Motor Shimano EP6 s krútiacim momentom 85 Nm, vynikajúce hydraulické kotúčové brzdy Shimano (MT420/MT410) a batéria s kapacitou 720 Wh, ktorá vám ponúka vynikajúci dojazd. S inteligentným systémom nabíjania BESV je batéria rýchlo nabitá na plnú kapacitu, takže môžete pokračovať vo svojej off-roadovej dobrodružstve. Ak hľadáte najlepší elektrický hardtail horský bicykel, vsaďte na BESV TRX 1.1 LS!

    • Výkonný a ľahký motor Shimano EP600 s krútiacim momentom 85 Nm a dlhotrvajúcou batériou s kapacitou 720 Wh
    • Vynikajúci grip a nízky valivý odpor pneumatík Maxxis Ardent
    • Maximálna brzdná sila s brzdami Shimano MT400 v kombinácii s 203 mm kotúčmi

specifikácie

FRAMESET

FRAME

Hard-tail BESV TRX Series alloy frame, Shimano Steps and internal battery compatible

COLOR(s)

Trail khaki with night black

SIZES

XS (43cm)| S (47cm)| M (52cm)| L (56cm)

FORK

SR Suntour XCR34, 34mm stanchions, Lockout, Air damping, 1.1/8"-1.5" tapered alloy steerer, travel man: 120mm lady: 100mm

DRIVETRAIN

MOTOR

Shimano EP600 center-motor, 250W rated power, 85Nm of torque, 25km/h maximum assist

BATTERY

720 Wh integrated Lithium Ion battery, approved for Shimano Service Program, with Smart 4-5.6A charger

DISPLAY

Shimano SC-E5003, left hand mounted, with LCD display

REAR DERAILLEUR

Shimano Deore RD-M6100, 12 speed

CASSETTE

Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T

CHAIN

KMC e12Turbo, with Quick-LinkT

CRANKSET

Samox for Shimano Steps, 34T chainring

BOTTOM BRACKET

Shimano, integrated in motor

BRAKESET

Shimano MT420/MT410, 4/2-piston hydraulic disc, with 203mm front and 180mm rear rotors

BRAKE LEVERS

Shimano MT4100, 2 finger lever

COCKPIT

HANDLEBAR

E-MTB reis bar, 6066 alloy, 4mm rise, sweep: 7 degree back, 31.8mm clamp

STEM

E-MTB 3D Forged alloy stem, 31.8mm clamp, for internal cable routing

HEADSET

Acros, AZX-581, 1.5" headset, angular contact bearings, integrated cable routing

GRIPS

E-MTB gel grips with padding and BESV clamp

SHIFTERS

Shimano Deore SL-M6100, 12 speed

SADDLE

Selle Italia X3 eBike

SEATPOST

Promax SP-726, 31.6mm diameter

PEDALS

Wellgo, alloy body, ball bearings

WHEELS

WHEEL SET

Formula CL-811 front hub, Formula CL-3248M rear hub, Boost hubs spacing, WTB STi27 29" multichamber alloy rims 32H

TIRES

Maxxis Ardent, 29"x2.4", Normal Compound, EXO, 60 TPI foldable

WEIGHT

BIKE WEIGHT

24.8 kg

PERMISSABLE WEIGHT

140kg

Specifikácie sú podliehajú chybám..

OBJAVIŤ FUNKCIE

GEOMETRIA

xssml
Rider Height150-165CM164-175CM175-188CM187-198CM
1. Top Tube Length595610620630
2. Frame Reach398.5410425.5432.8
3. Zásobník642652656665
4. Stand over height542542534534
5. Wheel Base1158117411901202
6. Head Tube Length145155160170
7. Head Tube Angle68.5°68.5°68.5°68.5°
8. Seat Tube Angle73.5°73.5°73.5°73.5°
9. Seat Tube Length430470520560
10. Chainstay Length487487487487
11. BB Drop60606060

AKÁ JE VAŠA VEĽKOSŤ

Sťahovania

NÁZOV TYP DÁTUM FILE
SPECIFICATION SHEET PDF 14/12/2022
22/12/2023
BATERIA PDF 07/02/2023
BRAKESET PDF 07/02/2023
NABÍJAČKA PDF 07/02/2023
PONASNÁHĽAD PDF 07/02/2023
FORK PDF 07/02/2023
REAR DERAILLEUR PDF 07/02/2023
SHIFTER LEVER PDF 07/02/2023
USER MANUAL PDF 07/02/2023