Besv Premium E-Bike

TRX 1.3 LS

BESV TRX 1.3 LS je náš hardtail e-MTB s nízkym vstupom, vybavený 11-stupňovým prevodovým systémom, batériou s kapacitou 630 Wh a motorom Shimano EP6 s krútiacim momentom 85 Nm. Predná vidlica Suntour XCM má zdvih 120 mm, čo zabezpečuje vynikajúcu kontrolu a stabilitu. Tento elektrobicykel je tiež vybavený inteligentným systémom rýchleho nabíjania BESV, ktorý umožňuje rýchle nabitie batérie na plnú kapacitu. Vzhľad je tiež dôležitý, preto sme pre tento elektrobicykel vybrali kombináciu farieb Rock-Grey s Night-Black a pneumatiky Maxxis Ardent so vzorom skinwall. Ste pripravení na dobrodružstvo života?

SIZE

XS (43cm)| S (47cm)| M (52cm)| L (56cm)

Farba

Rock grey with night black

CENA

3.499,00

FRAME OPTIONS

Female

MATERIÁL

ALUMINIUM ALLOY 6061

PODVES

100mm

BATÉRIA

630Wh

PNEUMATIKY

29"x2.4"

POPIS

BESV TRX 1.3 LS je náš hardtail e-MTB s nízkym vstupom, vybavený 11-stupňovým prevodovým systémom, batériou s kapacitou 630 Wh a motorom Shimano EP6 s krútiacim momentom 85 Nm. Predná vidlica Suntour XCM má zdvih 120 mm, čo zabezpečuje vynikajúcu kontrolu a stabilitu. Tento elektrobicykel je tiež vybavený inteligentným systémom rýchleho nabíjania BESV, ktorý umožňuje rýchle nabitie batérie na plnú kapacitu. Vzhľad je tiež dôležitý, preto sme pre tento elektrobicykel vybrali kombináciu farieb Rock-Grey s Night-Black a pneumatiky Maxxis Ardent so vzorom skinwall. Ste pripravení na dobrodružstvo života?

    • Výkonný a ľahký motor Shimano EP600 s krútiacim momentom 85 Nm a dlhotrvajúcou batériou s kapacitou 630 Wh
    • Široké ráfiky od WTB v kombinácii s nábojmi od Formula
    • Maximálna hmotnostná hranica 140 kg pre jazdca a bicykel

specifikácie

FRAMESET

FRAME

Hard-tail BESV TRX Series alloy frame, Shimano Steps and internal battery compatible

COLOR(s)

Rock grey with night black

SIZES

XS (43cm)| S (47cm)| M (52cm)| L (56cm)

FORK

SR Suntour XCM34, 34mm stanchions, Lockout, Coil damping, 1.1/8"-1.5" tapered alloy steerer, travel man: 120mm lady: 100mm

DRIVETRAIN

MOTOR

Shimano EP600 center-motor, 250W rated power, 85Nm of torque, 25km/h maximum assist

BATTERY

630 Wh integrated Lithium Ion battery, approved for Shimano Service Program, with Smart 4-5.6A charger

DISPLAY

Shimano SC-E5003, left hand mounted, with LCD display

REAR DERAILLEUR

Microshift XLE 11, 11 speed

CASSETTE

Microshift XLE 11, 11 speed, 11-46T

CHAIN

KMC e11Turbo, with Quick-Link

CRANKSET

Samox for Shimano Steps, 34T chainring

BOTTOM BRACKET

Shimano, integrated in motor

BRAKESET

Hydraulic disc brake, 2-piston, 180mm front and rear rotors

BRAKE LEVERS

2 finger hydraulic disc brake lever

COCKPIT

HANDLEBAR

E-MTB reis bar, 6066 alloy, 4mm rise, sweep: 7 degree back, 31.8mm clamp

STEM

E-MTB 3D Forged alloy stem, 31.8mm clamp, for internal cable routing

HEADSET

Acros, AZX-581, 1.5" headset, angular contact bearings, integrated cable routing

GRIPS

E-MTB gel grips with padding and BESV clamp

SHIFTERS

Microshift XLE 11, 11 speed

SADDLE

Selle Italia X3 eBike

SEATPOST

Promax SP-726, 31.6mm diameter

PEDALS

Wellgo, alloy body, ball bearings

WHEELS

WHEEL SET

Formula CL-811 front hub, Formula CL-3248 rear hub, Boost hubs spacing, WTB STi27 29" multichamber alloy rims 32H

TIRES

Maxxis Ardent, 29"x2.4", Normal Compound, EXO, 60 TPI foldable

WEIGHT

BIKE WEIGHT

25.4 kg

PERMISSABLE WEIGHT

140kg

Specifikácie sú podliehajú chybám..

OBJAVIŤ FUNKCIE

GEOMETRIA

xssml
Rider Height150-165CM164-175CM175-188CM187-198CM
1. Top Tube Length595610620630
2. Frame Reach398.5410425.5432.8
3. Zásobník642652656665
4. Stand over height542542534534
5. Wheel Base1158117411901202
6. Head Tube Length145155160170
7. Head Tube Angle68.5°68.5°68.5°68.5°
8. Seat Tube Angle73.5°73.5°73.5°73.5°
9. Seat Tube Length430470520560
10. Chainstay Length487487487487
11. BB Drop60606060

AKÁ JE VAŠA VEĽKOSŤ

Sťahovania

NÁZOV TYP DÁTUM FILE
SPECIFICATION SHEET PDF 16/12/2022
BATERIA PDF 07/02/2023
BRAKESET PDF 07/02/2023
NABÍJAČKA PDF 07/02/2023
PONASNÁHĽAD PDF 07/02/2023
VIDLIČKA PDF 07/02/2023
REAR DERAILLEUR PDF 07/02/2023
SHIFTER LEVER PDF 07/02/2023
DECLARATION OF CONFORMITY ZIP 22/12/2023
USER MANUAL PDF 27/02/2023