BESV PREMIUM E-BIKE

JGR 1.1

De BESV JGR 1.1 wordt in 2023 met trots gelanceerd door BESV. De BESV Gravel-series biedt geweldige rij-eigenschappen waarbij tijdens de ontwikkeling van deze fiets rekening is gehouden met alle wensen van de avontuurlijke fietser voor on-road, off-road en (e-)bikepacking. Onze gravel e-bikes zijn uitgerust met een aluminium frame, carbon voorvork en een krachtige achtermotor met 40 Nm koppel voor een natuurlijk gevoel tijdens het fietsen. Gecombineerd met een geïntegreerde 360Wh Darfon accu, Shimano GRX derailleur met 11 versnellingen en de geavanceerde BESV App waarmee verbonden kan worden met Bluetooth. Natuurlijk zijn we de bevestigingspunten voor spatborden, dragers en extra bidonhouders niet vergeten. Het is tenslotte een gravelbike! De JGR 1.1 e-gravelfiets biedt je alle vrijheid van een traditionele gravelbike met wat extra kracht wanneer je daar behoefte aan hebt. Je volgende avontuur wacht op je…

MAAT

S (45.5cm)| M (49cm)| L (51cm)| XL (53cm)

KLEUR

Metallic malachite with night black

PRIJS

3.499,00

MATERIAAL

ALUMINIUM ALLOY 6061

ACCU

360Wh

BANDEN

700x40c

BESCHRIJVING

De BESV JGR 1.1 wordt in 2023 met trots gelanceerd door BESV. De BESV Gravel-series biedt geweldige rij-eigenschappen waarbij tijdens de ontwikkeling van deze fiets rekening is gehouden met alle wensen van de avontuurlijke fietser voor on-road, off-road en (e-)bikepacking. Onze gravel e-bikes zijn uitgerust met een aluminium frame, carbon voorvork en een krachtige achtermotor met 40 Nm koppel voor een natuurlijk gevoel tijdens het fietsen. Gecombineerd met een geïntegreerde 360Wh Darfon accu, Shimano GRX derailleur met 11 versnellingen en de geavanceerde BESV App waarmee verbonden kan worden met Bluetooth. Natuurlijk zijn we de bevestigingspunten voor spatborden, dragers en extra bidonhouders niet vergeten. Het is tenslotte een gravelbike! De JGR 1.1 e-gravelfiets biedt je alle vrijheid van een traditionele gravelbike met wat extra kracht wanneer je daar behoefte aan hebt. Je volgende avontuur wacht op je…

    • Stille en krachtige achtermotor
    • Aluminium frame met carbon voorvork
    • Eenvoudige en gemakkelijk te gebruiken HMI met Bluetooth

SPECIFICATIES

FRAMESET

FRAME

BESV -legeringsframe met ingebouwde 360W Darfon -batterij, voor Bafang -achternaafmotor

KLEUR(EN)

Metallic malachite with night black

MATEN

S (45.5cm)| M (49cm)| L (51cm)| XL (53cm)

VOORVORK

BESV full carbon gravel fork, 1.1/8"-1.5" carbon steerer

AANDRIJFLIJN

MOTOR

Bafang rear hub motor, 250W rated power, 40Nm of torque, 25km/h maximum assist

ACCU

360Wh Intube battery, compatible with range extender, with Smart 2A charger

DISPLAY

Darfon with Bluetooth connectivity

DERAILLEUR

Shimano GRX RD-RX812, 11 speed

CASSETTE

Shimano Deore CS-M5100, 11 speed, 11-42T

KETTING

KMC e11Turbo, med Quick-Link

CRANKSET

Samox EC38-F13-ISIS, 40T chainring

TRAPAS

with cadence and torque sensor

REM SET

Shimano GRX RX400, 2-piston hydraulic disc, with 180mm front and 160mm rear rotors

REMHENDELS

Shimano GRX RX600, dual control lever

COCKPIT

STUUR

3D Forged drop bar, 6066 alloy, sweep: 5 degree back, 31.8mm clamp

STEM

3D Forged alloy stem, 31.8mm clamp, for internal cable routing

BALHOOFD

Acros, AIX-525, 1.5" headset, angular contact bearings, integrated cable routing

HANDVATTEN

Comfortable grips with anti-slippery microfiber

SHIFTERS

included with brakeset

ZADEL

Selle Italia X3 eBike

ZADELPEN

Promax SP-726, 27.2mm diameter

PEDALEN

Wellgo, alloy body, ball bearings, with pins

WIELEN

WIEL SET

Formula RX-512 front hub, Bafang rear hub, Formula XRD-522 multichamber alloy rims 32H

BANDEN

Maxxis Rambler 700x40c, Normal compound, Silkshield guard, 60TPI foldable

GEWICHT

GEWICHT IN KG

16.8 kg

MAXIMAAL TOEGESTAAN GEWICHT

120kg

Specificaties zijn onder fouten voorbehouden.

ONTDEK DE EIGENSCHAPPEN

GEOMETRIE

smlxl
Lengte bestuurder155-165CM163-175CM174-185CM184-195CM
1. Lengte bovenbuis525540555570
2. Frame Reach374384395406
3. Stapelen563579595612
4. Bovenbuis hoogte748767785804
5. Wielbasis1037104810601071
6. Bovenbuis hoogte145160175190
7. Stuurbuis hoek69.57070.571
8. Zadelbuis hoek75757575
9. Zadelbuis lengte455490510530
10. Lengte achtervork431431431431
11. Hoogte bottom bracket70707070

WELKE MAAT HEB IK NODIG

Downloads

NAME TYPE DATE FILE
SPECIFICATION SHEET PDF 16/12/2022
QUICK START GUIDE PDF 07/02/2023
BATTERY PDF 07/02/2023
BRAKESET PDF 07/02/2023
REAR DERAILLEUR PDF 07/02/2023
SHIFTER LEVER PDF 07/02/2023
DECLARATION OF CONFORMITY ZIP 22/12/2023
Rear Hub Motor manual PDF 26/09/2023
USER MANUAL PDF 27/02/2023
App Manual PDF 17/07/2024