TRS 1.1

5.999,00

Framegeometrie

TRS 1.1 en 1.3
Frame maatsml
Lengte bestuurder165-175cm174-187cm185-195cm
1Lengte bovenbuis599621657.5
2Framebereik420440475
3Stack612613612
4Bovenbuis hoogte836841844
5Wielbasis121812401278
6Stuurbuis lengte120125130
7Stuurbuis hoek 656565
8Zadelbuis hoek707070
9Zadelbuis lengte425460490
10Lengte achtervork465465465
11Hoogte bottom bracket151515
Gewicht25.60kg25.60kg25.60kg

FULL-SUSPENSION AWESOMENESS

De BESV TRS 1.1 is een full-suspension eMTB met een RockShox ZEB voorvork, een Shimano EP8 motor en een 720Wh Darfon accu voor maximale prestaties.

BANDEN VOOR EXTREME PRESTATIES

Maxxis Minion DHF banden voor maximale rijdbaarheid op onze best uitgeruste full-suspension eMTB.

GEAVANCEERD KABELBEHEER

De BESV TRS 1.1 maakt gebruik van geavanceerd kabelbeheer voor een mooie afwerking van deze premium eMTB.

Een Besv E-bike kopen

BESV is een internationaal bedrijf dat elektrische fietsen van hoge kwaliteit produceert en verkoopt met een uniek en stijlvol design, geavanceerde softwaretechnologie en innovatie. Om de hoogst mogelijke precisie en kwaliteit te bereiken, hebben we onze eigen testapparatuur en uitgebreide verificatieprocedures en -systemen ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van onze producten even hoog is als het ontwerp mooi is. BESV maakt deel uit van Darfon, een toonaangevende specialist in milieuvriendelijke technologie die innovatieve IT-randapparatuur, passieve componenten en groene energie-oplossingen levert. Darfon is een dochteronderneming van BenQ Group die bestaat uit meer dan 16 bedrijven, die samen het grootste technologiebedrijf van Taiwan vormen. Met ruim 10.000 medewerkers is Darfon een grote speler en heeft het een brede kennis van batterijtechnologie op het gebied van elektrische fietsen.

Waarom kiezen voor BESV?

Het is een bedrijf van absolute wereldklasse met hoge service- en kwaliteitsnormen.
2 jaar garantie op elektrische componenten (motor, accu, display etc).
Mooi ontwerp!

Er zijn meerdere dealers en servicepunten aanwezig. Maar we blijven natuurlijk nog meer dealers en servicepunten werven in verschillende landen.

Bel uw lokale dealer voor meer informatie over openingstijden voordat u de winkel bezoekt.

Vind een dealer

Er is maar één manier om daar achter te komen! Doe onze speciaal gemaakte keuzetest die helpt om het juiste model te kiezen.

Compare